Kalkınma1Türkiye Kalkınma Bankası A.Ş.  Personeli  Banka bünyesinde oluşturdukları koro ile Türk Sanat Müziğini ve bu müziğe emek veren bestekârların eserlerini öğrenerek, yaşatmak ve sevdirmek gayesiyle çalışmalarını, 30 yıldan bu yana değerli Türk Sanat Müziği Sanatçısı ve Koro Şefi Selçuk AYGAN yönetiminde sürdürmektedir.

Yıl sonu konserlerinin yanı sıra zaman zaman sene içinde de konserler yapılmaktadır. 30 yıl boyunca, Şef Selçuk AYGAN tarafından koro mensuplarına öğretilen ve konserlerle müzik severlere sunulan eserler, nota ve sözleriyle bir arada makamlarına göre alfabetik olarak tasnif edilerek, hem bir arşiv hem de belgesel niteliği taşıması amacıyla derlenip kitap haline getirilmektedir.

Türkiye Kalkınma Bankası A.Ş Çalışanları Türk Sanat Müziği Korosu ‘Çalışma Kitabı’, Türk Müziğiyle  ilgilenenlere de bir kaynak teşkil etme amacını  taşımaktadır.

Koromuz çalışmalarını; Türkiye Kalkınma Bankası’nın Hizmet Binası  bünyesindeki salonda, kurum içi ve dışı katılım sağlayan koristleriyle, Salı günleri 18.00-20.00 saatleri arasında gerçekleştirmektedir.

 Çalışma Yeri: İzmir Cad. No: 34 Kızılay/Ankara

Koro Sorumlusu: Gönül DOĞANÖZ    0532 461 41 10